zvýšení bezpečnosti a zrychlení

Podpořit
1 hlas
Nepodpořit
Musíte se přihlásit, abyste mohli začít hlasovat.

Přidal Lukáš M

Tyto ulice používám na cestě na Kulťák a Letnou. Obvykle jezdím po chodníku, protože dlažba je opravdu zde nepříjemná (min. na cestě do centra) až nebezpečná. U Dlabačova se vyskytují procesí turistů, kterými se proplétám. Navrhuji tedy jasně zlegalizovat chodník nebo silnici vyasfaltovat. zároveň by se propojily cyklopruhy v Za Stadionem a v Jelení

Umístění

Podněty poblíž
Spinner Prosím čekejte…